Go to Top
+48 601 696 383

Sala bankietowa

Sala Bankietowa

Ślub i przyjęcie weselne to szczególne wydarzenie, które na długo pozostaje w pamięci Młodej Pary oraz wszystkich zaproszonych Gości. Sala bankietowa “Przy kominku” to niepowtarzalna domowa atmosfera, unikalne wnętrza sal, to tradycja połączona z wieloletnim doświadczeniem, które sprawią, iż Wy i Wasi goście poczujecie się wyjątkowo. Z wielką przyjemnością zorganizujemy przyjęcie o jakim Państwo marzycie, według scenariusza opartego na tradycji, bądź według Państwa pomysłu. Nasza propozycja zawiera bogaty wybór dań oraz wiele atrakcyjnych dodatków. Już teraz zarezerwuj Termin a my sprawimy, że te najważniejsze chwile w życiu pozostaną niezapomniane, nie tylko przez Was, ale i Waszych Gości.

sb1sb2
Urodziny, imieniny, komunie, chrzciny, uroczysty obiad po ślubie, zaręczyny, rocznica, 18-stka… Jest tyle okazji by świętować….. Z przyjemnością stworzymy oprawę każdej uroczystości.
Nasza wspaniała kuchnia i profesjonalna obsługa sprawią że skupicie się Państwo tylko i wyłącznie na celebrowaniu tych wspólnych, najważniejszych chwil. 
sb5 sb7
Do Państwa dyspozycji oddajemy Salę konferencyjno-bankietową Przy Kominku, domek grillowy , parking oraz plac zabaw dla dzieci. Lokalizacja sali znajduje się przy ulicy Kamienieckiej 37 w Ząbkowicach Śląskich, głównej drodze prowadzącej do Kamieńca Ząbkowickiego i Nysy.

Rezerwacja sali tel. 693 166 850

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

sala